Employee experience szakértő képzés
Az Employee Experience szakértő tanfolyam olyan szakemberek képzését tűzte ki célul,
akik képesek a munkavállalói élmény és a munkatársak elköteleződésének növelésére,
valamint az adott vállalat versenyképességének javítására és fokozására.
Képzési időpontok
Az adott nap tematikáját a képzési napra kattintva láthatod!
Szakmai alapok
Hétfő 18.00 - 22.00Leírás
Employee Experience
Munkavállalói élmény
(személyes, offline részvétel)
A munkavállalói élmény a teljes munkavállalói életutat átfogó szemléletmód. A munkavállalók bevonásával, a valós igényeiket helyezi előtérbe, az ő szemszögükből közelíti meg, és fejleszti a teljes munkahelyi környezetet. Az óra keretében végigvesszük, hogy ez mit jelent az épített, fizikai környezet, a technológiai adottságok, a kulturális környezet, a munkavégzés mikéntje, és a munkatársak közérzetére való odafigyelés terén. Megtanuljuk, hogy mitől függ az, és hogyan lehet elérni, hogy a kollégák jól érezzék magukat a munkahelyükön, ténylegesen munkaTÁRS szerepet töltsenek be, és valódi értéket jelentsenek a vállalat életében. Mert, aki jól érzi magát a munkahelyén, motivált és elkötelezett, az minden körülmények mellett jobban teljesít.
A munkavállalói élmény - a fogyasztói élmény mellett szorosan - egy szervezet sikerének egyik legfontosabb záloga. A képzés keretében részletesen megismerjük a munkavállalói élmény esszenciájának fő tényezőit, mely az érzelmi intelligencia fejlettségében, a kollégákkal kialakított „kapcsolódási pontok”-ban, a kommunikációban és az ehhez rendelkezésre álló szakértői eszköztár felhasználásában rejlik.
Leírás
Employer Branding
Munkáltatói márkaépítés
(online részvétel)
A munkavállalói élmény az employer branding része, melynek szerepe jelentősebb, mint valaha. A munkavállalók elköteleződése, fejlődése és teljesítménye szempontjából ma már megkerülhetetlen terület, hiszen ami belül van, az van kívül is.
Az employer branding, azaz a munkáltató márkaépítés egy szervezet, vagy egy vállalat hitvallásának, értékrendszerének és szerepvállalásának összesége, mely összehangolt és hiteles vállalati értékek mentén a teljes munkavállalói életciklusban építi a márka hitelességét. Éppúgy lehet tudatos és felépített, mint ahogy önformálódó és teljesen elhanyagolt része a vállalat életének.
A képzés egyik fő témájának keretében gyakorlati példákon keresztül mutatjuk be a munkáltatói márkaépítés elméleti hátterét. A téma interaktív megalapozásával rávilágítunk arra, hogy az érdemi munkáltatói márkaépítés mekkora szerepet tölt be egy vállalat életében, és milyen potenciál rejlik benne. Megnézzük, hogy milyen egy tudatosan felépített employer brand, és mi történik akkor, ha egy cég hagyja magát elkallódni ezen a területen. Végigmegyünk majd a teljes munkavállalói életcikluson, megnézzük annak legfontosabb állomásait és buktatóit.
Aki érti a terület szerepét, képes valódi értéket teremteni.
Leírás
Employee Journey
Munkavállalói életút
(online részvétel)
A képzésnek e moduljában végig járjuk a munkavállalói életutat közös feldolgozással, gyakorlatias szemléletmóddal: a bevonzástól elkezdve az elválásig.
Figyelmet fordítunk a napjainkban nagyobb kihívásokat jelentő területekre: a toborzás-kiválasztás nehézségeire és a munkaerő megtartás különböző elemeire.
Hiszünk abban, hogy nem elég bevonzani és megtalálni a megfelelő jelöltet, de tennünk kell azért, hogy a megfelelő körülmények megteremtésével a munkavállalók egyéni motivációjuknak megtalálva jól és biztonságba érezzék magukat, és ezáltal hosszú távon elkötelezetté váljanak.
Számunkra ugyanolyan fontossággal bír az interjúztatás és az elválás milyensége is, hiszen egy vállalattól kikerült ex-munkavállaló munkáltatói márka építő lehet és a munkavállalói élmények jelentős hatást gyakorolhatnak ezen életszakaszban is.
Employee Feedback
Visszajelzési kultúra
(online részvétel)
Számtalan kutatás bizonyította az elmúlt években, hogy a visszajelzések jelentős előnyöket nyújtanak egy vállalat kulturális és stratégiai életében, a munkavállalók megtartásában, valamint karrierépítésében. Hisszük, hogy minden egyes ember, csoport és szervezet személyes törődést és figyelmet igényel a munkahelyén.
A képzésen bemutatjuk, hogyan tudjuk megteremteni a visszajelző kultúra alapjait vállalati környezetben. Gyakorlati példákon és konkrét eszközökön keresztül szemléltetjük, hogyan érdemes fejlesztő visszajelzést adni egy munkavállalónak úgy, hogy az számára élményt is nyùjtson, valamint, hogy mire érdemes odafigyelnie a vállalatnál dolgozó vezetőknek és a projektekben dolgozó munkatársaknak, hogy ők is konstruktív visszajelzést kapjanak.
Az egész vállalatot érintő és átfogó elemzésektől (pl. elégedettségi felmérések), a projektek értékelésén át (retrospektív megbeszélések), egészen a személyes értékelésig (egyéni beszélgetések) mutatunk majd példákat és eszközöket. Foglalkozunk majd a személyiségtípusok beazonositásával és a személyre szabott visszajelzési formák jelentőségével.
Célunk, hogy fel tudjuk mérni saját kollégáink személyes igényeit, megismerjük az őszinte véleményüket a vezetőségről, a csapatmunkáról, a kommunikációról, a munkáltató márkánkról, hogy a stratégiánkba már azt építsük be, ami igazán értéket fog teremteni.
Ezen tematikai részben nagy hangsúlyt kap a „growth mindset", azaz a fejlődő szemlélet/nézőpont megismerése és elsajátítása, mivel hiszünk Carol S. Dweck pszichológiaprofesszor kutatásaiban, aki szerint a tulajdonságaink fejleszthetők, vagyis erőfeszítéssel és kemény munkával bármit elsajátíthatunk. A jelen és a jövő vezetői e képességek birtokában sokkal eredményesebbek lehetnek, és nagyobb eséllyek vihetnek sikerre egy csapatot, vagy akár egy teljes céget.
Leírás
Változásmenedzsment
Reziliencia
(online részvétel)
Evolúciós hozadékunk, hogy folyamatosan a biztonságra, a kiszámíthatóságra és a stabilitásra törekszünk. A munkavállalók túlnyomó többsége a mai napig a legfontosabb tényezők közé sorolja a munkahely biztonságát és kiszámíthatóságát. Gyakorlatilag az emberek többsége be van oltva a változás ellen. Pedig a mai, gyorsan változó világunkban folyamatos átalakulásban vagyunk: mi magunk, és a szűkebb-tágabb környezetünk is.
Nagy a kitettségünk, ezért kell tudunk a változásokat jól kezelnünk. Változás nélkül ugyanis nincs fejlődés és haladás. A változásra lehetőségként, kihívásként kell tekinteni. A változásnak mindig teret és időt kell biztosítani. A képzésen konkrét módszereket és technikákat veszünk végig, hogy a vezetőket támogatni tudjuk a transzformációk során és a változáskezelésben.
Leírás
Employee Engagement Munkavállalői elköteleződés
(online résztvétel)
A dolgozói elégedettség mára szinte minden HR funkcióban fellelhető, beépíthető. Ott lapul a munkavállalókban és a munkáltatókban is egyaránt. Felismerésük és a vállalati életbe való beépítésük felbecsülhetetlen érték.
A képzés során megtanuljuk, hogyan kell kihozni a szereplőkből a rejtett vágyakat. Sokszor a legapróbb részletek adják a legnagyobb elégedettséget egy dolgozó életében – hisz a dolgozók mára nem feltétlenül munkahelyet, hanem inkább közösséget, és valamilyen szinten második családot (stabilitást) keresnek. Az óra alatt lehetőséged lesz olyan ismeretekkel találkozni, melyek elősegítik a munkavállalói elégedettség növelését, közelebb hozzák a munkáltató és munkavállalók közötti emberi kapcsolatot, megtanítják őket a közös együttműködésre, befogadásra.
Mindamellett segítséget nyújt HR szakembereknek, hogyan vezessék be munkáltatójukat a dolgozói elégedettség világába, hogyan tudnak egy csapatként kaméleonként működni, out of the box és bottom up kezdeményezéseket a vállalat életébe bevezetni. Megtanuljuk, hogyan keltsük életre az employee engagementet, mint új HR stratégiát a cég életében. A képzés során rávilágítunk a HR kommunikáció kulcsfontosságára, melynek megfelelő használata a legfontosabb eszköz a kezünkben.
Humán fókuszú tárgyak
Hétfő 18.00 - 22.00Leírás
Burnout, Kiégés
(személyes, offline részvétel)
A kiégés ma már népbetegség, foglalkoznunk kell a kezelésével és főként a megelőzésével. A folyamatos információáradat, a több szerepben való megfelelés, a túlterheltség és az állandó multi-tasking lemeríti az erőforrásainkat, miközben a pihenésre és a regenerálódéásra egyre kevesebb időt szánunk. Hogyan tudjuk felismerni mi magunkban és a kollégáinkon a jeleket? Hogyan tudunk segíteni akár magunknak, akár a munkavállalóinknak? A képzés ezen tematikai pontjában a kiégés témájával foglalkozunk: teszttel, elmélettel és a megoldási lehetőségek megismerésével.
Generációmenedzsment
(személyes, offline részvétel)
Mekkora az X, Y és Z generációk közötti szakadék a munkaerőpiacon? Kik azok a baby boomerek? Hogyan lesz az eltérő értékrendből, a prioritások megváltozásából, az alkalmazkodási képesség, valamint az elfogadás hiányából közös együttműködés, valódi kapcsolódás, értékteremtés, kölcsönös edukáció és értékalapú gondolkodás?
Erre és a generációs különbségek minél hatékonyabb áthidalására fókuszál a képzés ezen része, mely során betekintést adnunk a generációk működésébe, gondolkodásába, értékrendjébe és preferenciáiba.
A legtöbb munkahelyen akár három-négy eltérő korosztály is dolgozik egymás mellett. Érdemes nem a homokba dugni a fejünket, ha generációs problémákkal találkozunk, mert a legjobb teljesítményt a multigenerációs munkacsoportok érik el. A 2 órás képzés végére fény derül arra, hogy mi is az a generációs csapda, és hogy mi a kulcsa a generációmenedzsmentnek, azaz a generációk együttműködésének.
Leírás
Az emberi viselkedés, döntéshozatali mechanizmus és a pozitív pszichológia alapjai
(személyes, offline részvétel)
A képzés ezen részében, az idegrendszeri tudomány kutatásait is felhasználva áttekintést kapunk arról, hogy milyen tényezők határozzák meg az ember értékrendszerét, pszichés és érzelmi állapotát, valamint ösztönszerű cselekedeteit egy adott helyzetben. Felfedezzük, hogy a múltbéli események miképp befolyásolják döntéseinket, és határozzák meg nagyrészben az emberi kapcsolatainkban tapasztalt minőséget.
Ezt követően megismerkedünk a pozitív pszichológia módszertanának alapjaival, és gyakorlatokon keresztül elsajátítjuk, hogy miképp vagyunk képesek előremutató irányba változni és változtatni negatív, korlátozó hiedelmeinken, és miképp tudunk ehhez a fejlődéshez másokat is hozzásegíteni.
Megközelítésünk szerint az egyén önismereti fejlődése, valamint a változtatás képességének rendszeres gyakorlása nagymértékben hozzásegíti a szervezetet a pozitív lépések megtételéhez.
Coaching alapú vezetés, akciótanulás
(személyes, offline részvétel)
A következő szakaszban megismerkedünk a coaching szemléletű vezetés alapjaival, melynek alkalmazásával képessé válhatunk megfelelően támogatni közvetlenül munkatársainkat, csoportokat, és közvetetten a szervezetet, amennyiben kihívásokkal, problémákkal szembesülnek.
A képzés ezen részében megismerkedünk többek között néhány coaching technikával, melyeket gyakorlatok során sajátíthatjuk majd el.
Leírás
Mindfulness alapú vezetői érzelmi intelligencia fejlesztés
(online részvétel)
A legfőbb vezetői készségek az érzelmi intelligenciához köthetőek. Napjainkban egy szervezetben egyre inkább igényelt, személyes figyelmen és a minőségi motiválás képességén alapuló vezetői magatartás sokkal inkább az érzelmi intelligencián alapszik, mintsem az intellektuson.
A képzés ezen részében megismerkedünk a mindfulness módszertanára épülő érzelmi intelligencia fejlesztésének lehetőségeivel, mely magában foglalja elsősorban a bennünk felbukkanó érzések kezelését, másodsorban pedig mások érzelmi állapotának felismerését.
Ezen felül elsajátítjuk ezen képességeink fejlesztésének módszertanát.
A tematika ezen részét a megértési, együttérzési, illetve a motivációs empátia fejlesztésének gyakorlataival zárjuk.
Munkahelyi Flow élmény megteremtése
(online részvétel)
Életünk összes pillanatában keresünk egy érzést, egy olyan tudatállapotot, amikor feloldódunk az adott pillanatban, és teljesen eggyé válunk az éppen végzett tevékenységünkkel. Ezt hívjuk Flow élménynek. Előfordul, hogy ezen kellemes érzés „véletlenül", felkészülés nélkül történik meg velünk, ugyanakkor viszont megfelelő tervezéssel és kivitelezéssel is előidézhető, megvalósítható. A tudatosan tervezett és megélt Flow élmény jelenti a legerősebb alapját a nem anyagi jellegű motiválásnak és a munkavállalói kreativitás növelésének.
A képzés ezen részében Csíkszentmihályi Mihály professzor kutatási anyagát felhasználva megismerjük, hogy mely tényezők szükségesek ahhoz, hogy a Flow élmény céges környezetben is egyre gyakrabban váljon tapasztalhatóvá, megélhetővé és ezáltal növelje a vállalat produktivitását.
Ezek után közösen megtanuljuk, hogy mely gyakorlati lépések szükségesek, hogy a Flow élmény tapasztalását hosszabb távon képesek legyünk fenntartani, és hogy azt is felfedezzük, hogy miképp hozzuk azokat összhangba a vállalat és az egyén céljaival.
Leírás
Stresszkezelés
(online részvétel)
Közösen felfedezzük, hogy miképp lehetséges különbséget tenni élethelyzetből fakadó stresszor események (pl. határidő-nyomás, eredménykényszer) és a gondolkodásunkból, felfogásunkból fakadó, de nem létező stresszorok között, valamint ezen túlmenően megtanuljuk, hogy az általunk ismert stresszfaktorok mellett milyen egyéb körülmények játszanak szerepet mindennapi feszültségünk kialakulásában (pl. helytelen táplálkozás).
Ezen tanfolyami részben olyan módszereket gyűjtöttünk össze, amelyeket képesek lehetünk irodai környezetben is alkalmazni és megosztani munkatársainkkal, például:
- mindfulness gyakorlatok,
- légzőgyakorlatok,
- éber figyelem gyakorlatok.
Leírás
Szervezeti bizalmi diszfunkciók feltárása és kezelése
(online részvétel)
A tanfolyam ezen szakaszában megismerkedünk a szervezeti bizalmi diszfunkciók öt szintjével. Felfedezzük, hogy milyen folyamatok és egyéb tényezők okozzák a munkavállalóban kialakuló szervezet felé irányuló bizalmatlanságot, majd azt követő motivációvesztést és az ebből fakadó teljesítményhanyatlást. Feltárjuk annak okait is, hogy hazánkban a történelmi múltunkat tekintve, miért jelentkeznek fokozottabban az fenti problémák.
Ezen tematikai rész második felében közös gyakorlatok során megoldásokat dolgozunk ki a fennálló diszfunkciók feloldására, alkalmazva a különböző szervezetfejlesztési és kommunikációs technikákat. A metódusok legfőbb célja, hogy visszaállítsa a munkavállalóban a szervezet, a közvetlen vezetői felé irányuló bizalmat, valamint, hogy erősítse a vállalat víziójának, értékeinek és a munkavállaló ehhez való viszonyulásának relációját.
Modern szervezetek működésének alapjai
(online részvétel)
Az elmúlt években a vállalatok egy új típusa jelent meg a nemzetközi és a hazai piacon is. Ezen szervezetek az emberi tudatosság egy új, magasabb lépcsőfokáról származó gondolatok és elvek mentén szerveződnek, működnek (hierarchia nélküliség, teljes transzparencia, stb.)
A képzés ide vonatkozó szakaszában megismerjük ezen TEAL működési elveket, holakratikus szervezeti felépítést és az ezekből következő mindennapos gyakorlatot. Megvizsgáljuk, hogy miképp lehetséges egy „hagyományos" vállalat életében megvalósítani azokat.
Leírás
Corporate Health és Office design
(online részvétel)
A corporate health és wellbeing kialakítása sok esetben döntő jelentőségű lehet a mindennapi közérzetünk és a munkavállalói élményünk tapasztalásában, ezért tanfolyamunk során hangsúlyt fektetünk ezen területre is. Megismerkedünk azon módszerekkel és megoldásokkal, amelyek tervezésével és alkalmazásával munkavállalóink számára egészségesebbé, élhetőbbé és komfortosabbá tehetőek a munkakörülmények.
A tanfolyam ezen része a következő területeket érinti:
- táplálkozási ismeretek,
- alapvető anatómiai ismeretek,
- hormonális rendszerünk ismeretének alapjai (releváns területek felfedezése),
- munkahelyi fittségi mozgásprogram (irodai masszázs, jóga, stretching),
- megfelelő irodai berendezések megválasztása.
Leírás
Konfliktuskezelés
(személyes, offline részvétel)
Konfliktusok voltak, vannak, és lesznek.
A konfliktusok biztosítják különbözőségünket: emiatt vagyunk mások, mint a többiek, ez adja különlegességünket, egyediségünket, miközben új megoldásokat segít elő, és támogatja a változást, a fejlődést. Ha pedig a konfliktusok jelenléte törvényszerű, és sok esetben hasznos, akkor az egyetlen kérdés az az, hogyan kezeljük őket.
Ha visszaemlékezünk a gyermekkorunkra emlékszünk arra, hogy a szüleink, és a környezetünkben élők hogyan kezelték a konfliktusaikat? Volt olyan, aki kiabált, volt, aki hallgatott, volt aki kitört, mint a vulkán, volt aki csendben tűrte a szidalmakat, nem tett semmit, majd a szomszédnak elmondta indulatosan a történteket? Szerinted mit kellett volna másképp tenniük? Te mit teszel konfliktushelyzetben? Másolod a tanult példákat, vagy felteszed a kérdést magadnak: lehet, hogy hatékonyabb lennék, ha segítséget kérnék? Lehet, hogy higgadtan, indulatok nélkül is meg lehetne oldani a konfliktushelyzeteket?
Az Együttműködö Kommunikáció gyakorlata támogatja a belső erőt és tisztánlátást, hogy képesek legyünk felelősséget vállalni érzéseinkért, erőforrásainkért és döntéseinkért. Saját erőforrásainkból képesek vagyunk együttérzéssel fordulni önmagunk és mások felé. A kölcsönös megértés és közös szükségleteinkről való gondoskodás szándéka minőségi találkozásokat tesz lehetővé, és a másságot áthidalva megoldhatjuk konfliktusainkat. Mindennapi életünkbe épülve, az EMK gyakorlata könnyedséget, örömöt hoz akár munkahelyi kapcsolatainkba is.
Amennyiben felmerül benned a vágy arra, hogy tanulj új módszereket, akkor ez a tematikai pont neked szól!
A képzés során fogunk tanulni a konfliktusok kialakulásáról, feloldásuk lehetséges megoldásairól, valamint elsajátítjuk az asszertív kommunikáció alapjait, számos gyakorlaton keresztül.
Leírás
Külső és belső motiváció fejlesztése
(online részvétel)
A motiváció fejlesztés témakörében az üzleti környezethez kapcsolódó belső motiváció mozgatórugóinak beazonosításával és csoportosításával hangolódunk a témára. Ezt követően áttekintjük a feltérképezett ösztönző mozgatórugók és a coaching szemléletű vezetés kapcsolatát.
Mindezzel remek alapot építve ahhoz a kérdéskörhöz, hogy employee experience szakértőként, illetve vezetőként hogyan tudunk aktív szerepet vállalni egy munkavállalót, vagy azok egy csoportját érintő motiváció fejlesztésében? Kiemelt hangsúlyt helyezve a munkavállalóval kialakított kapcsolatépítés jellemzőire, amelynek gyakorlati alkalmazásával könnyebben megvalósíthatóvá válik a megfelelő motivációs eszköztár kialakítása.
Modern üzleti tárgyak
Hétfő 18.00-22.00Leírás
Agilis módszertan
(online részvétel)
Sokszor hallhatjuk, a változás az egyetlen, ami állandó. Biztos azonban az is, hogy ez az ütem egyre gyorsul. Ahogy Darwin is fogalmazott, „Nem a legerősebb faj lesz a túlélő, nem is a legintelligensebb, hanem az, amelyik a leggyorsabban képes alkalmazkodni a változáshoz.”
Az agilitásról, agilis módszertanról egyre gyakrabban hallhatunk – mint egyfajta válasz erre a változékony világra. A képzés keretében elsősorban vezetői szemlélet oldaláról közelítjük a témakört, kitérve a módszertani elemekre is. Az agilitás az IT területről, ill. start-up cégektől indult, de vajon van-e helye más szervezetek működésében is? Milyen előnyei, nehézségei mutatkozhatnak a bevezetésnek? És vajon milyen az agilis vezetői profil? Milyen alapelvekkel írható le maga a módszertan? Létezik-e agilis HR?
Mindezekre a kérdésekre gyakorlati példákon keresztül szeretnénk választ adni, mert hisszük, hogy ez a módszertan, szemléletmód nem csak az IT szektorban tud sikeres lenni.
Leírás
Gamification
Játékosítás
(online részvétel)
A gamification, magyarul játékosítás számos munkahelyi folyamat részét képezi napjainkban, ezáltal szorosan kapcsolódik egy örömteli munkahely képének kialakításához. Időnként már annyira beépül a mindennapokba, hogy szinte észre sem vesszük. A képzés során ezekről is lehúzzuk a leplet.
Foglalkozunk még a játékosítás kialakulásának történetével, fejlődésével, munkahelyi alkalmazhatóságával – számos gyakorlati példával szemléltetve a megvalósítás lehetőségeit.
Kreativitás fejlesztésének megoldásai
(személyes, offline részvétel)
A képzés keretében megismerkedünk a kreativitás gondolatkörével is. A témakör során választ kaphatunk többek között arra, hogy milyen kapcsolat állhat a kreativitás és az intelligencia közt, melyek a kreatív emberek és gondolkodásmód legfőbb jellemzői, és hogy miért is vagyunk ill. legyünk kreatívak.
Betekintést nyerhetnek a képzés résztvevői a kreativitás egyes szintjeibe, a leggyakoribb gátló tényezőkbe, valamint ötleteket kaphatnak a kreativitás mérésének és fejlesztésének egyes lehetőségeire. Arról is szó esik, hogy hogyan kapcsolódhat mindez a munkához, üzleti élethez, és hogy milyen jelentősége lehet a munkavállalói elégedettség növelése során.
A modul jellegéből adódóan számos érdekes és kreatív gyakorlati elemet tartalmaz.
Leírás
Design Thinking
Tervezői gondolkodás
(online részvétel)
A képzés keretén belül elsősorban gyakorlati megközelítésben mutatjuk be a design thinking módszertan alapfolyamatát, továbbá azt, hogy mit jelent mindez a szolgáltatások terén, ill. tovább szűkítve a munkahelyi közegben, munkahelyi folyamatokban értelmezve.
Ezen tematikai pont során a megértéshez nélkülözhetetlen elméleti áttekintés mellett valós gyakorlati példákkal szemléltetjük a módszertan lényegi elemeit, melyeket a résztvevők is könnyen elsajátíthatnak, s ezáltal alkalmazhatják számos témakörben. A folytatásban a résztvevők elmélyülhetnek a módszertan gyakorlati alkalmazásában, még komplexebb gyakorlatokon keresztül, valamint lehetőség nyílik saját konkrét munkahelyi kihívások ezen módszerrel történő feldolgozására is.
Személyes üzletépítés
Hétfő 18.00 - 22.00Leírás
Tanácsadói és szakértő szerep megvalósítása üzleti alapokon
(online részvétel)
Az utolsó képzési napot a személyes brandépítés alapjainak szenteljük. Közösen felfedezzük, hogy milyen lépések lehetségesek számunkra egy vállalkozás elindításához, vagy továbbfejlesztéséhez. Megismerünk pár online és offline megoldást arra vonatkozóan, hogy miképp keltsük fel célközönségünk figyelmét szolgáltatásainkra, illetve, hogy milyen interjúkérdésekre számíthatunk egy tárgyalás során. A folytatásban megismerjük a vállalkozás-indítás technikai tudnivalóit (vállalkozási forma, adózás, számlázás, stb.)
Záróvizsga
Hétfő 18.00 - 22.00Leírás
Záróvizsga
(személyes, offline részvétel)
Szóbeli vizsga esettanulmánnyal.
Érdeklődöm a képzés iránt
JelentkezésNyílt napra jelentkezem
JelentkezésJelentkezem a képzésre
JelentkezésKorábbi tanfolyam képek











Beszámolók
Az Aon kiosztotta az idén is „A legjobb munkahelyek” díjat. A WHC személyzeti szolgáltató 2018-ban megnyerte, melyhez pont az employee experience szakértő képzés során megismert munkavállalói …
Elolvasom
Employee experience szakértő képzés
A munkavállalói élmény szakértő tanfolyam nem csak annak hasznos, aki szakembernek készül, de mindenkinek, aki szeretné jobban megismerni a munkahelyek működését, a munkavállalók viselkedésé…
Elolvasom
Employee experience szakértő képzés
Szeretettel ajánlom a Munkavállalói Élmény szakértő képzést mindenkinek, aki szeretné a legújabb piaci információk és trendek alapján rendezni tudását. Az előadók/oktató …
Elolvasom
Employee experience szakértő képzés